Zaproszenie na 1 lutego 2014 – XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ZTG „Sokół” w Tenisie Stołowym

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie wraz Prezesem Związku Antonim Belina-Brzozowskim mają zaszczyt zaprosić na XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Z.T.G. „Sokół” w Polsce w tenisie stołowym. Turniej odbędzie się w dniu 1 lutego 2014 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mętowie k. Lublina.

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy w każdym wieku, przede wszystkim członkowie Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” na całym świecie, ale także przyjaciele organizacji zgłoszeni przez Zarządy Gniazd Sokolich. Pragniemy aby wszystko odbyło się w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji zgodnie z sokolim zawołaniem „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Opłata startowa wynosi 10 zł za każdego uczestnika.

Gwarantujemy możliwość noclegu w szkole na materacach w ramach opłaty startowej. Istnieją również alternatywne formy noclegu za dodatkową opłatą. W karcie zgłoszeniowej można wyrazić wolę skorzystania z innego rodzaju noclegu oraz maksymalnej kwoty jaką chcą Państwo na ten cel przeznaczyć.

W ramach opłaty startowej znajduje się również drobny poczęstunek oraz ciepłe napoje. Istnieje także możliwość zamówienia dań ciepłych w cenie 10 zł za obiad i po 5 zł za śniadanie. Chęć skorzystania z posiłków prosimy wyrazić w karcie zgłoszeniowej. Karta zgłoszeniową można pobrać ze strony:
http://tgsokol.lublin.pl/sport/120-xiii-miedzynarodowe-mistrzostwa-polski-w-tenisie-stolowym

Wypełnioną kartę należy przesłać do dnia 20 stycznia 2014 r drogą mailową na adres: tgsokol@tgsokol.lublin.pl lub na adres pocztowy: Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie, ul. Plażowa 9, 20-620 Lublin

Szczegółowe regulaminy oraz informacje dostępne są u sekretarza zawodów, druha Piotra Tokarskiego pod nr 661 227 004

Z sokolim pozdrowieniem

Antoni Belina-Brzozowski, Prezes Związku Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce
Tomasz Stańko, Prezes Zarządu Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Lublinie
Piotr Tokarski, Sekretarz Zawodów